Atlanta Pet Fair & Conference vidí pokračující růst

od Atlanta Pet Fair
16. března 2017
MONROVIA, Kalifornie-Nedávno uzavřená veletrh Atlanta Pet Fair & Conference-největší obchodní přehlídka, konference a soutěž pro profesionální stylisty a odborníky v oblasti služeb-vydává devítiprocentní nárůst v druhém roce v Gruzii Mezinárodním kongresovém centru.

Atlanta Pet Fair & Conference, produkovaná společností World Pet Association (WPA), představovala mnohem více než 70 vzdělávacích sezení o všem, od technik péče po sociální média, největší jihovýchodní péči o péči – s 10 soutěžemi se rozprostírají po dobu tří dnů – a vystavovací podlaha vyplněná naplněná podlahá se současnými produkty, nástroji a zásobami od mnohem více než 100 vystavovatelů.

“Jsme nadšeni o růstu Atlanta Pet Fair & Conference zažila v posledních několika letech,” říká Doug Poindexter, prezident WPA. “Je zásadní, abychom nadále dodávali žeopery a odborníky na služby pro domácí mazlíčky-ať už jsou dobře zavedeni nebo právě začínají svou kariéru-se zdroji, které potřebují prostřednictvím vzdělávání a možností, které lze lépe starat o své klienty.”

Populární soutěže o péči – včetně nového Kenchii Kup, který udělil 5 000 dolarů v Prize Money – Stage Center Stage, s nejlepšími vítězemi show včetně:

Celkově nejlepší v pořadu: Michelle Breen

Kenchii Kup: Amanda Zeller, Amanda’s Tegal Canine

Rescue Rodeo: Pamela Martin, All Pro Grooming

Úplný seznam vítězů: www.atlantapetfair.org/2017-Winners
Reklamy

Atlanta Pet Fair & Conference 2017 byla první přehlídkou, která přijala nové politiky soutěže o péči o péči, které uvádí GroomTeam USA, s sankcionovanými třídami organizace pro soutěže v otevřené divizi: HandStripped Wire Coat, další čistokrevné nůžky, sportovní španěly a setters, Poddles.

Účastníci naostřili své dovednosti na mnohem více než 70 seminářích pokrývajících trendové péče a předměty pro domácí mazlíčky od mobilního péče a péče o kočky až po léčbu problémů s pokožkou a kabátem až po marketing a sociální média.

V rámci pokračující iniciativy WPA na dodávce žeorů a servisních společností se vzděláváním a zdroji na rozvoj své kariéry uspořádala WPA soutěž #APFC17Dreamer Social Media Contest o udělení stipendia 400 USD pro použití na vzdělávacích sezeních na Atlanta Pet Fair & Conference. Vítěz, Natalie Shortlidgeová, byla nominována Bark Avenue v DeLandu, FL a vybrána pro své nadšení a odhodlání při zahájení jejího okupace jako Bather a tvrdě, aby se stala groomerem na plný úvazek.

Mezi sponzory roku 2017 patří: Andis Company, Electric Cleaner Company, Espree Animal Products, Evolution Shears, Fresh ‘n Clean Products, Kenchii Professional Grooming, Learn2Goomdogs.com, Nature’s Specialties, Oster Professional Products, Purina, Produkty WAG’N Tails Mobile Mobile Konverze a Wahl Clipper Corporation.

Pro mnohem více informací: www.atlantapetfair.org.

O Světové asociaci domácích zvířat

Světová asociace PET Association (WPA), založená v roce 1950, je nejstarší neziskovou organizací pro domácí zvířata. WPA se sídlem v jižní Kalifornii koordinuje veletržní přehlídky definující průmysl-Superzoo a Atlanta Pet Fair & Conference-, aby podpořila odpovědný růst a rozvoj maloobchodního průmyslu pro domácí zvířata. Mezi další oblíbené každoroční akce patří America’s Family Pet Expo, spotřebitelská výstava pro domácí zvířata a domácí zvířata a vodní zážitek, které kombinují spotřebitelské výrobky pro domácí zvířata a veletrh. Prostřednictvím programu WPA Good Works je výtěžek z těchto akcí převeden zpět do klíčových průmyslových organizací a neziskových organizací podporujících maloobchodní komunitu pro domácí zvířata, což usnadňuje obchodníkům v oblasti podnikání. WPA dodává vedení myšlenky na spotřebitele a legislativní otázky pro dobro obchodníků s domácími mazlíčky i pro průmysl jako celek a vede úsilí na veřejném trhu informovat spotřebitele a zajistit bezpečný a zdravý životní styl pro všechna zvířata.

Pro mnohem více informací: www.worldpetassociation.org.

Celkový

58

Akcie

58

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Pět praktik pro rozšíření vašeho myšlení
Next post Zvýraznění produktu: SleepYPOD Comfort Suede Blohaway Collar