10 nápadů, jak pořídit mnohem lepší obrázky vašeho domácího psa

10 nápadů, aby pořídily mnohem lepší obrázky vašeho psa

Naposledy aktualizováno 27. prosince 2018 pomocí Puppy Leaks 3 komentáře

Pořizování fantastických fotografií psů je složité. Kroutí, běhají, pronásledují se po sousedských kočičích, takže skončíte s obrázky vašich psů zadních nohou, které utíkají nebo rozmazaný nepořádek.

Pořízení skvělých fotek vašeho domácího psa je součástí štěstí a také dovedností. Nebojte se však, existuje několik metod, které vám pomohou pořídit vaše fotografie na další úroveň. Právě zde je 10 nápadů, jak pořídit mnohem lepší obrázky vašeho psa:

1. Nečekejte na nejlepší pózu

Vzhledem k tomu, že mnoho z nás využívá digitální kamery, nemusíme se zabývat náklady na založení filmu. Nemusíte čekat na nejlepší výstřel; Později s nimi můžete pořídit spoustu obrázků a později. Mnohem více záběrů, které využíváte mnohem lepší možnosti získat fantastickou fotografii.

Kdybych nedělal 100+ obrázků, kdykoli jsem šel s Laikou, skončil bych s hlavně rozmazanými výstřely. Ona kroutila, běží kolem, stejně jako ona bude mít dárek jen několik sekund najednou. Tím, že se metodu vezmu mnohem víc, než vyžaduji, zvyšuji možnosti získat skutečně fantastický.

2. Držte se přirozeného světla

Blesky jsou složité, zejména u tmavě zbarvených psů. Mohou také vyvolat ten podivný zářivý problém očí. Zkuste vyfotografovat svého domácího psa venku ráno nebo večer a pokud je to možné, vyhýbejte se přímému slunečnímu světlu. Když fotíte na přímém slunečním světle, můžete skončit s problémy s expozicí a také s velkým množstvím stínů.

3. Modifikace úhlu

Pokud pořizujete velké množství obrázků, když musíte prozkoumat různé úhly. Nechcete nakonec zkontrolovat 500 obrázků vašeho domácího psa, který se později dívá stejným směrem, takže do svých výstřelů vložte trochu rozsahu. Vezměte některé shora nebo zkuste dostat dolů na zem a také si vzít z jejich úrovně.

Zaměřte se na různé části domácího psa – získejte několik skvělých očních výstřelů i na některé slušné čenich. Nezapomeňte také pořídit několik záběrů celého těla.

4. dodržovat politiku třetích

Seznamte se s politikou třetích a výzkumným studiem v praxi. Po chvíli začnete nasazovat oko ve svých vlastních výstřelech. Zkuste udržet nejvíce fascinující části výstřelu na jednom z protínajících se bodů.

Laika nemá žádný koncept, co je politika třetích, je však potěšena představit, když je tam bláto.

5. Udržujte pozadí jednoduché

Pokud se snažíte předvést svého domácího psa, nechcete, aby hektické pozadí rušilo. Zkuste si představit skvělou fotografii, kterou jste viděli u člověka nebo zvířete – aspekt na pozadí?

Pokud máte vačku s velkým nastavením clony, vyzkoušejte to – pokud nasazujete oči jako primární zaměření, musíte skončit s některými fantastickými záběry.

6. Přemýšlejte o charakteru vašeho domácího mazlíčka

Možná máte na paměti ten „dokonalý“ obrázek, který byste chtěli získat svého psa, ale mějte na paměti, že máte na paměti zvláštní charakter vašeho psa. Pořizujte několik výstřelů, zatímco váš domácí pes dělá to, co dělají přirozeně, ať už je to lenošení na gauči nebo hraní se svými psí přátele.

Pokud je líný, získejte nějaké slušné záběry, které se na gauči odloží. Obrázky mohou chytit charakter jejich předmětu – mohou je také učinit mnohem více roztomilými. Pokud máte feisty štěně, získejte nějaké akční výstřely. Upřímné záběry, že váš domácí pes je sám sebou, jsou fantastickou metodou, jak zachytit osobnost vašeho psa.

7. Přidejte do svých fotografií lidi

Kromě toho, že získáte velké množství obrázků vašeho domácího psa, mějte na paměti, že vaše kamarády i domácnost zapojí. Pořiďte několik výstřelů svého domácího psa visícího s manželkou na gauči nebo hraní načtení.

Popadněte nějaké upřímné obrázky Fido, které si hraje s mladými lidmi, nebo je položte na skvělý portrét. Upřímné záběry lidí, kteří spí se svými psy, jsou některé z nejsladších obrázků v okolí.

8. Udržujte to zábavné

Když se to týká pokusu přimět svého domácího psa, aby seděl na obrázku, věci mohou být frustrující, je však zásadní pokusit se ho udržet co nejzábavnější. Váš domácí pes nechápe, proč se ho snažíte přimět ho, aby seděl po dobu 5 minut vedle tohoto stromu – takže mějte na paměti, že přináší výhody a udržujte chválu.

Bavte se, zkuste udělat nějaké podivné zvuky, abyste si z vašeho poochu dostali pochybné pohledy. Získejte jednu z jeho preferovaných hraček a přimějte ho, aby na to čekal, vzhled očekávání může být fantastický výstřel.

9. Buďte připraveni na dlouhý proces úpravy

Buďte připraveni strávit hodně času úpravou. Nepožadujete elegantní program, abyste dosáhli fantastických výsledků. Oříznutí, velikost, kontrast – musí to být všechny nástroje, které můžete využít v jakémkoli typu základního programu Paint nebo Photoshop.

Pokud skončíte s některými slušnými obrázky, můžete je proměnit v něco skvělého s úpravou. spousta magie SEnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Mews a Nips: Neuronal AI Network pojmenovává kočky a výsledky jsou vtipné
Next post Top 5 kreslených koček