Groomer pro záchranné psy a kočky

od Melissa Vieraphotos dodávané Markem IMHOF
30. srpna 2017

Grooming může mít obrovský rozdíl v životech domácích zvířat a v některých případech to může dokonce zachránit životy. Pro New York Pet Dog i pro kočičí groomer, Mark IMHOF, také chápaný jako „Mark the Pet Dog Guy“, byl to pitbul jménem Cleo, který ho začal na cestě k tomu, aby skončil jako žeroj pro přístřeší zvířata v odhodlaném požadavku jeho služeb.

IMHOF i jeho snoubenec měli dva malé psy, když se rozhodli přijmout třetího psa. “Přijali jsme náš první Pit Bull s Susie’s Senior Dogs,” říká Imhof. Susie’s Senior Dogs je organizace s cílem přinést porozumění přehlíženým rodinným mazlíčkům ve požadavku domu.

Poté, co si Cleo přivedl domů, Imhof si rychle uvědomil, že bude vyžadovat koupel dříve než později. “Když jsme ji přivedli domů, byla prostě špinavá,” říká. “Takže první věc, kterou jsem udělal, byla poskytnout jí koupel.” Mytí Cleo ve své vaně a také vidět rozdíl, že ji skvělá koupel vytvořila, byl transformativní proces, který poskytl IMHOF koncept, který s ním zůstal. IMHOF věřil o rozdíl, že péče může produkovat přístřeší psy a přesně to, jak by to mohlo potenciálně dokonce učinit mnohem více adoptovatelnými.

Když pár přijal ještě jeden pitbul jménem Fenton, IMHOF ještě jednou přinesl House úžasného domácího psa v požadavku na velký peeling. V té době se IMHOF týkal konec konzultačního úkolu a jeho snoubence přesně viděl, jak ho psi potěšili. Objevil štěstí při mytí psů i s podporou a povzbuzením svého snoubence, IMHOF se rozhodl jít o krok navíc, než umývat své vlastní psy v domě a objevit vše o péči o péči tím, že půjde do péče. Byla to obrovská úprava a také se musel naučit.
Reklamy

“Šel jsem s Americkou akademií pro péči o domácí mazlíčky,” uvádí Imhof. Během svého působení ve škole by IMHOF strávil celé dny prací se psy. Když zahájil program, učil se základům péče od základů a objevil přesně to, jak se umýt, sušit, připravit a řídit psy. Objevování o základních škrtch, anatomii, zdraví a bezpečnosti byly také klíčové části jeho vzdělávání. IMHOF brzy začal ořezávat psy a také dělat plné srážky.

IMHOF zjistil, že se potěšil při péči, ale i mnohem víc než to, že se potěšil, když přesně viděl, jak velká část péče produkovala zvířata. Pochopil, že musí pokračovat, aby pomáhal zvířatům v nouzi. Po ukončení studia na péči o péči se IMHOF přiblížil do centra péče o zvířata, kde přijal Fentona, svého druhého pitbulu, pomocí svých služeb péče na dobrovolníka.

Úplně první pes, kterého se dobrovolně účastnil ženicha pro Centrum péče o zvířata, byl vážně matný a zjevně nepohodlný. “Byl absolutně shrnutý.” Nemohl chodit velmi dobře, “říká Imhof. “Jakmile jsem se dostal pod tu matnou kožešinu a začal ji odříznout, začal se uvolňovat.”

V tu chvíli Imhof pochopil, že se neobrátí zpět. Vzhledem k tomu, že pak pomáhal mnoha přístřeškovým zvířatům, stejně jako jeho práce byla uvedena na stránkách, jako je Huffington Post, Upworthy, stejně jako spoustu dalších. Vidět, jak přesně se psi transformují poté, co jsou upraveni, je pro něj mnohem více než dostatečná motivace, aby udržoval dobrovolnictví a dělal cokoli, aby pomáhal zvířatům v nouzi.

Zvířata o péči o úkryta není zdaleka jednoduchá práce. Zvířata pocházejí ze všech různých okolností a také mnohokrát, když skončí v útulku, jsou v extrémně špatném stavu. Psi, kteří jsou matováni na kůži a vyděšené, aby se s nimi řešily, jsou typickou výzvou, avšak IMHOF objevili metody, které pomáhají psům vyrovnat se s tímto procesem.

“Pokud jsem v klidu, pak pes bude klidný,” vysvětluje. “Udělal jsem několik meditačních tříd,” říká. Při péči, IMHOF věří zpět k metodám, které jsou zahrnuty s zprostředkováním, aby se udržovaly v naprosto klidném specifikaci mysli.

V současné době IMHOF tráví hodně času dobrovolnictvím o ubytování zvířat a také je i one -liomer pro úkryty v oblasti. Rovněž vyvažuje práci jako veřejný účetní licencovaný a také jako ženich profesionálně pro klienty v pohodlí jejich vlastních domovů.

“Pocit, který se zvířaty pracuji, je jen tak potěšením i radostí,” říká Imhof. Zvířata často nejsou pro ženich jednoduchá, i když se snaží kousnout nebo poškrábat, IMHOF zůstává v klidu, že jim bude moci pomoci. Jeho úkolem je doplnit je nepříjemné rohože a pomáhat jim cítit se mnohem lépe, než se cítili za extrémně dlouhou dobu.

Důvod IMHOF pro objevování ženicha byl ovlivněn jeho přáním pomáhat přístřeškům zvířatnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Jezevčík matka se stará o kozí kozu
Next post Giveaway: Peekaboo Cat Wall Hooks