Oživení strachu: Objevení počítání na čistý

od Michelle Knowles
30. června 2017
V současné době existuje řada možností, ze kterých si můžete vybrat při omezování zvířat během procesu péče. Tyto nástroje udržují domácí zvíře bez rizika a chrání naše ruce i tváře, aby se zajistilo, že v budoucnu můžeme pokračovat v péči.

Jsem silným obhájcem toho, že všechny udržují všechny rizikové v kosmetickém salonu i v oblasti péče, a také je to nesporná pravda, že některá zvířata potřebují násilné-bez ohledu na klid atmosféry, nezbytné oleje jsou využívány nebo hudba bytí nebo hudba byla hrál.

Zatímco zranění kousnutí jsou pravdou v naší práci (už jsem byl pokousán a nebyla to zábava), existují volby a metody, které lze použít k pomoci strašnému zotavení zvířete z minulého traumatizujícího zážitku také Jak umožnit při péči o péči o péči o péči, stejně jako PET, aby se cítil mnohem pohodlnější.

Uzdravení strachu bylo moje nadšení, protože den, kdy jsem si vybral Clippers. Věci, které žádáme zvířata, aby udělali během ženicha, nejsou chování, které by přirozeně prověřovaly. Žádáme je, aby se s námi spoléhali s jejich jemnými částmi, když nad nimi stáli, přicházeli na ně bzučícími zastřihovači, tkanili nůžky a tahali vlasy na jejich něžnou kůži.
Reklamy

Existuje klient i domácí mazlíček, který stojí nejvíce, když jsem objevoval, aby se odhlásil a poskytoval vhodný řeč těla i návyky při péči. Cracker, malá čtyř liber maltštiny, mě to znepokojoval i vyděšený. Její majitelka chodila nešťastně i zoufalstvím, přinesla speciální čenich, kterou si koupil, aby zajistil, že nebude napadena, zatímco bude upravena. Poslední obchod, na který šla, zkrvavila všechny čtyři nohy a žeroj předtím, než který předtím nakrájel na břicho, což mělo za následek drahé chirurgické ošetření a trochu vyděšeného psího, který ztratil veškerou víru v žeory.

Mnoho problémů spojených s „obtížnými psy“ lze objevit v nesprávné komunikaci. Pokud je čas od času, psí spojuje péči o bolest a drsnou manipulaci, budou se bát i potenciálně agresivní. Vydal jsem se na cestu, abych objevil ještě jednu cestu. Věřím, že se pokusím objevit metodu, jak navázat spojení s našimi zvláštními poplatky.

Plánoval jsem plány s Crackerovým otcem, abych ji přivedl, když na chvíli na chvíli koupí, aby mi porozuměla, a také jsem se využil k zdándy, stejně jako vůni obchodu. Zabýval jsem se jednou věcí najednou; Jedna noha, jedno ucho, v některých případech jen kontroluje atmosféru s ní. Cracker byl pro mě stejně spastický, abych se cítil bez rizika, že poblíž její jemné kůže dává zastřihnutí nebo nůžky, takže jsem praktikoval trpělivost tím, že jsem zjistil, kde je v procesu, a nechal jsem její ponucení a také poskytoval její četné objetí i tahy také Jako zdánlivě neomezené sýrové dárky, které milovala.

Čtvrtý týden byla úplně de -mated. Do pátého týdne byly všechny její nehty na nohou oříznuty i sedmým týdnem, kdy měla svůj první plný střih! Veškerá zahrnutá práce byla provedena bez tlamy jakéhokoli druhu druhu a úspěchu byl dosažen s podobnou a vhodnou komunikací.

Se spoluprací majitele, trpělivosti a ochotou jí poskytnout oblast, kterou potřebovala, mě tento bit Maltese tolik naučil o psí myšlení a obohatil mé porozumění o vztahu groomerů – pečetě. Věřím, že mnoho psích může být rehabilitováno.

Tento typ služby péče není pro každého. Trvá konkrétní typ šílenství a nadšení, aby se spojilo se strašným zvířetem. Vyžaduje to čas i odhodlání, ale stojí za to, aby domácí zvíře, které musí být upravováno každý měsíc po celý svůj život, a také také majiteli, který musí nabídnout s traumatizovaným zvířetem, přemýšlejí o domácnosti člen.

Není pro mě nic mnohem potěšitelnějšího, než vidět něžné srdce psího zářícího na mě očima. To mě udržuje na péči, s nevzdělanými klienty, kteří zasáhli své psy, nebo klienty, kteří chtějí, abych spěchal s ženichem, aniž by věřil vůbec skutečným potřebám svého domácího mazlíčka. Vytrhávám, protože chápu, že existuje ještě jeden cracker, který ke mně přijde, vyděšený i zneužívaný, připravený na někoho, kdo je připraven, aby jim pomohl počítat na ruce, který drží znovu čisté. ✂

Celkový

22

Akcie

22

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Roundup 65: Oblíbené články psů a videa týdne
Next post Můj vztah lásky/nenávisti se zatahovacími vodítky