Můj vztah lásky/nenávisti se zatahovacími vodítky

Můj vztah lásky/nenávisti se zatahovacími vodítky

Naposledy aktualizováno 10. června 2017 pomocí Puppy Leaks 6 komentářů
Tento příspěvek je v akci na to, co jsem zjistil, že je neobvykle vysokým počtem „Co je nejlepší vodítko?“ Hledá se zde na blogu.

X

Domácí mazlíčci

0 sekund 34 sekund

Žít
00:00
00:34
00:34

Má odpověď? Určitě to není zatahovací, pokud chcete něco spolehlivého. Pokud se snažíte najít vodítko pro svého domácího psa, je těžké se pokazit s konvenční 6 stop.

Můj vztah lásky/nenávisti se zatahovacími vodítky

Před několika týdny jsem hovořil proti použití zatahovacích vodítků pro procházky se psem.

Stále to stojím. Zatahovací vodítka jsou špatná pro procházky se zvířaty. Jsou hrozné, když se týká udržování kontroly nad vaším psem a mohou být docela nebezpečné.

Ale musím se přiznat; Používám zatahovací vodítko nejméně 3krát denně.

Proč miluji své zatahovací vodítko
Nikdy jsem nebyl velkým fanouškem, že opustili své psy bez dozoru na dvoře. Vím, že spousta lidí se spoléhá na plot nebo řetězec, aby udržoval svého domácího psa v bezpečí, ale to není něco, s čím jsem spokojený.

Takže nejméně třikrát denně doprovázím Laiku na dvorek, aby podnikala, a pokaždé používám své zatahovací vodítko. Když si vybereme procházky, stále používám konvenční vodítko o délce 6 stop, ale zatahovací se používá pro veškerý její zahradu.

Žijeme na 3 oplocených akrech, ale tento plot je vysoký jen 4 stopy. Mohl bych ji nechat jít na vodítko zdarma, ale nikdy není nedostatek jelenů, krůt, králíků, veverky, krtků nebo koček. Rychle jsem se naučil, že plot o 4 stopách nenaučil pro domácího psa nic, co honí veverku.

A pak samozřejmě jsou časy, kdy se jí podařilo chytit ty roztomilé malé králíčky a krůty. Fyzicky jim neublížila, i když psychologicky si nejsem tak jistý. Jen je nedbale přivedla ke mně a rozdala je, když jsem jí řekl, aby to „upustila“.

Místo toho, abych si užíval mého domácího psa terorizovat zvířata a každý den jsem vyplatil náš dvorek, vybral jsem zatahovací vodítko. Ano, její stažení je docela dobré, ale nikdy nebude dokonalé; Obzvláště se všemi těmi otravnými malými veverkami jsou kolem.

A pak jsou tu její nohy. Vzhledem k artritidě ji může rychlý sprint vyřadit z provize na noc. Určitě neváhá vzlétnout po jelenech, ale je docela smutné, že si kvůli tomu musím užít celou noc svého mazlíčka.

Takže každý den používám své zatahovací vodítko, abych omezil všechny ty chaos. Měl jsem ráno, kde jsem byl pozdě do práce, protože jsem se rozhodl nechat ji jít na vodítko zdarma. Na ta zábavná rána se rozhodla pronásledovat ty gang krůt, balíčků jelenů nebo zlých veverky, než aby se ke mně vrátila.

Pro mě je vodítko věcí pohodlí. Jistě, že bych mohl použít dlouhou linii, ale můj základní mozek nedokáže překonat skutečnost, že mohu jen navíjet vodítko s stisknutím tlačítka. Wheee, podívej se na to. Pro mě je toto tlačítko stejně zábavné jako mít páku, která automaticky ukončí šňůru na vakuu. Wheee, podívej se na to.

Toto tlačítko funguje asi 90% času. Zatahovací vodítka, jak jsem zjistil, nejsou tak renomované, když se týká práce, jak bylo zamýšleno.

Dělám to proto, abych udržoval dětské zajíčky v bezpečí Laika … i když jedí veškerý můj špenát, dělám to pro ně.

Proč nesnáším zatahovací vodítka
Zatahovací vodítka zdaleka nejsou dokonalá. Měl jsem spoustu případů, kdy se na tom Laika vzlétla, a ti ti poslali, že padají ideál na zem.

A když se jí podaří utéct, když na tom skončí, skončí uvíznutím. To hloupé vodítko uvízne téměř na každé větvi, Pricker Bush nebo Bramble, s nímž přijde do styku.

Zmínil jsem se, že jsem na našem 4.? Jo, ukázalo se, že jsou docela chatrné a mají tendenci k prasknutí.

Jsou nespolehlivé a když se týká udržení kontroly nad vaším domácím psem, na to jen zapomene. Pravděpodobně skončíte na zemi, spálíte ruku od pokusu o uchopení šňůry nebo držíte se na trapně velkém zvládání pro drahý život.

Morálka příběhu

Když se to týká zatahovacích vodítků, opravdu mám vztah lásky/nenávisti. Jedna ruka vím, že jsou nesmírně nespolehlivé, na druhé straně používám svůj každý den pro pohodlí.

Při výběru vybereme pohodlí, i když víme, že existuje pravděpodobně lepší volba.

Stále dostávám tato hloupé zatahovací vodítka, protože pro mě je pro mě snadné dohlížet, když Laika musí podnikat.

Mohl bych místo toho dostat dlouhou linii? Samozřejmě. Ale pak bych nedostal ten zábavný okamžik Wheeee, protože si to užívám automaticky. Musel bych to ručně navinout a ve své základní mysli, která zní jako mnohem více práce.

Možná je to mnohem víc se známostí. Z velké části zatahovací vodítko udržuje Laika a dětská zvířata v bezpečí, takže musí fungovat …

Ach, jak naše mysl má způsob, jak se držet současného stavu, Reganull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Oživení strachu: Objevení počítání na čistý
Next post Global PET Expo 2016: Nejdůležitější předvolby z největší světové výstavy produktů pro domácí zvířata