Global PET Expo 2016: Nejdůležitější předvolby z největší světové výstavy produktů pro domácí zvířata

minulý týden jsem se vydal na každoroční výlet do Worldwide Pet Expo v Orlandu. Tato obchodní výstava je největší obchodní výstavou pro domácí zvířata v USA, s 6,3 mil oblasti obrazovky s 1300 prodejci z téměř 40 zemí. Snažil jsem se vidět co nejvíce za tři dny, stejně jako chápu, že jsem každý den chodil mnohem více než 6 mil! V příštích týdnech i měsících vám přinesu mnohem více informací o několika skvělých nových produktech, které jsem tam viděl. Dnes bych s vámi rád sdílel jen několik osobních vrcholů.

Nejvíc jsem byl nadšený z toho, že jsem se poprvé podíval na novou řadu nábytku od Hauspantherovy Kate Benjaminové. Kate představuje tuto novou linii ve spojení s Primetime Petz koncem tohoto roku. Netřeba dodávat, že s Kate za designem jsou kousky ve sbírce nejen dobře navrženy z pohledu kočky, ale jsou také krásné! Později tento týden vám ukážu linku podrobněji.

Pioneer Pet Products představil dva nové produkty, které se mi hodně líbily: varianta jednoho z našich všech dob preferovaných škrábanců, The Ultimate Scratch ‘n Play a Bootsies Corner Scratcher.

Naši kamarádi v Podtrackers měli super úžasnou obrazovku stánku představující tvůrce Sebastiana Langtona nádherné kočičí Smokey. POD je stále nejmenší z GPS sledovačů na trhu a jako takový jako takový, nejlépe fit pro kočky. POD je jednou ze sedmi cen, které můžete vyhrát v našem výročí prozradí!

Byl jsem potěšen, když jsem viděl nové produkty v řadě kočičího nábytku od Hagen. Dokonce i po tom, co jsem letos viděl na celém světě, stále přemýšlím o této linii jednu z nejkrásnějších linií kočičího nábytku. Linka bude také nabízena v nové docela červené barvě, kromě ořechu a bílých povrchů.

Bavorské kočičí hračky měly super zábavnou sváteční obrazovku, která mě přiměla mít na paměti vánoční mládí v Německu. Obrazovka předvedla několik svých nových hraček s tematikou sváteční prázdniny.

Kate Benjamin s Mimi
Lidé v Boothu Dr. Catsby měli jednu z nejinovativnějších displejů a ještě lépe měli koťátko v jejich stánku! Krásná Mimi byla jednou z nejjemnějších i uvolněných koček, jaké jsem kdy viděl, a také pro tuto důmyslnou misku vytvořilo vrhající velvyslanec, který má zabránit vousnému stresu.

S Nikki Moustaki, jejím psem Jasmine, stejně jako Kate Benjamin
A samozřejmě, žádná obchodní přehlídka by nebyla celkem bez trochu osobní zábavy. V den svatého Patrika vyšla skupina z nás na oslavu. Stejně jako ano, chápu, že se zdá, že Jasmine měla pár a mnoho koktejlů, ale zaručuji vám, že jediná věc, kterou musela pít, byla voda!

Ingrid King

«Vítěz jogínů koček
Zlať mě tady, ale nešla mě tam mazlit »

9 komentářů k Worldwide Pet Expo 2016: Nejdůležitější informace z největších produktových show na světě

Tiffanie říká:

25. března 2016 ve 4:04

Ach! Děkuji moc za sdílení! Vypadá to jako spoustu zábavy a také jako potěšení, když kontrolujete fantastické nové předměty!

Odpověď

Caren Gittleman říká:

22. března 2016 v 20:37

Vypadá to jako výbuch! Jednoho dne (pokud to stále dělám lol), zúčastním se. Řada značek mě kontaktovala předem, takže je to všechno dobré! Rád bych se s vámi rozloučil v den St.Paddy!

Odpověď

Ingrid říká:

23. března 2016 v 5:03

To by bylo tak zábavné, Carene!

Odpověď

Maggie z Stillness v Cherith říká:

22. března 2016 v 19:09

Tam jsou tak docela úžasné věci =)

Odpověď

Někdy stádo koček říkáte:

22. března 2016 v 17:31

Bylo fantastické vidět tě na Worldwide Pet Expo, Ingrid! Máte pravdu, že to nikdo nemůže vidět. Nikdy jsem si všiml bavorské kočičích hraček, a to navzdory chůzi všech těch kilometrů a také jsem si jistý, že jsem byl dole dole každou uličku!

Odpověď

Sue Brandes říká:

22. března 2016 v 6:56

To vypadá jako zábava. Vždy jako slyšení o tom.

Odpověď

Kožešina všude říká:

22. března 2016 v 6:53

Vsadím se, že celosvětový Pet Expo je výbuch! Máme sem dvě expozice, stejně jako ta, kterou jsem šel minulý rok, byla velká zábava. Děkujeme, že jste nám ukázali vrcholy – nemůžu se dočkat, až uvidím, co je letos pro kočky v obchodě!

Odpověď

Janine říká:

22. března 2016 v 6:43

Věřím, že by bylo hodně zábavné jít na celosvětovou mazlíčku. Vypadá to, že je tolik fantastických produktů, o kterých je třeba objevit.

Odpověď

Léto říká:

22. března 2016 ve 3:19

Vypadáš, že jste se bavili! Moje lidská touhy by mohla odejít (a já si přeji, abych pro někoho mohl jít jako maskota značky!), Nicméně, na které se právě teď zaměřuje konference, a také ne tolik kočičích věcí.

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-null

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Můj vztah lásky/nenávisti se zatahovacími vodítky
Next post Platforma pro velikost: Výběr stolu péče