PET Writers Blog Journey 2020

Tato publikování může obsahovat přidružené odkazy. Můžeme vydělat peníze nebo produkty z podnikání uvedeného v tomto příspěvku.

Vítejte na autorech Pet Blog Writers Journey 2020!
Jsem tak šťastný, že pořádám inaugurační cestu spisovatelů blogů pro domácí mazlíčky. Pokud jste ještě neučinili, budete chtít prohlédnout naše předchozí publikování, které zahrnuje trochu historie za cestou autorů Pet Blog Writers.
Cesta spisovatelů blogů: Sdílejte své dobrodružství
Dnes jsme pozastavili naše typická témata blogů a oslavujeme naše úspěchy, sdílíme sny, které máme pro naše blogy, mluvíme o cílech a motivujeme naše kolegy pro domácí mazlíčky.
Začněme tedy a začneme cestující na psaní blogů!
Pokud je to úplně první, který jste slyšeli o cestě autorů blogů pro domácí mazlíčky a také se chcete zúčastnit, objevíte všechny podrobnosti a otázky v tomto příspěvku.
PET Writers Blog Journey 2020
Cesta spisovatelů blogů – sdílejte své dobrodružství

1. Kdy jste zahájili svůj blog? A pro kohokoli, kdo se zastaví poprvé, nám prosím poskytněte rychlý popis toho, o čem je váš blog. Moje první publikování bylo online na tomto blogu 1. srpna 2007. Yowzers! Přicházím na své šťastné 13. blogversary!
Začal jsem svůj blog, abych zaznamenal cestu svého prvního štěňátka pro psů v tréninku, Stetson. Od té doby jsem trénoval mnoho průvodců i štěňata služebních psů, kteří sdíleli své tipy na trénink i zkušenosti.
2. Pojmenujte jednu věc o vašem blogu nebo o jednom cíli blogování, kterého jste dosáhli během roku 2019, což vás nejvíce pyšní. Tento blog je moje práce na plný úvazek. Jo, je to už více než rok, co zastavím svůj úkol v Business America. Jedním z mých cílů v roce 2019 bylo zvýšit mé výdělky. Jak přesně jsem to udělal? Požádal jsem o více peněz.

Zdá se to dostatečně jednoduché, ale když se vložíte do metody, je to nesmírně obtížné, protože pokud jste jako já, jste plné pochybností. Stojí za to tolik? Dělám skvělou práci? Je můj blog hodný?
V roce 2019 jsem odstrčil své pochybnosti, vybral telefon a také přímo vyžádal více peněz. stejně jako předpoklad co? Řekli ano!
3. Který z vašich blogových příspěvků z roku 2019 byl váš oblíbený a proč? (Uveďte odkaz.) Tento blog jsme spustili od Stetsona. V roce 2019 jsme se rozloučili se Stetsonem. Ztráta psa po 12+ letech není ničím ničivým. Aniž mě neřeší den, aniž bych věřil o můj kamarád.
Stetson, chybíš nám každý den.
Zde je Stetson’s Memorial Post: Stetson, naše první štěně ve výcviku
Když odpovím na tuto obavu, používám pár ponožek pokrytých Stetsonovou rozkošnou dohodou?

4. Jaký byl největší problém s blogováním, se kterými jste se vypořádali v roce 2019, a přesně jak jste se s tím vypořádali? 2. června 2019 – Google Core Update. Bylo to už nějakou dobu, co jsem byl Google opravdu plácnut.
2. června … abych byl upřímný, trvalo to den nebo dva, ale v době, kdy se prach usadil, jsem ztratil asi 25% svého provozu. Jo, docela značné při blogování je vaše práce na plný úvazek.
Jak jsem se s touto výzvou vypořádal?
“Chápu, co teď musím udělat.” Musím dál dýchat. Od té doby, co zítra stoupá slunce. Kdo chápe, co by příliv mohl přinést? “ – pojmenujte ten film.
–Actor: T_ _ H_ _ _ _—movie: C_ _ _ A_ _ _YEP, neustále jsem kovoval dopředu, stejně jako teď vidím nějaké odskoky a ideálně do 1. června 2020 (pre-Google Slap) můj webový provoz) se zvýší o 25%.

5. Jedním cílem, o kterém se zdá, že všichni sdílíme, je, že chceme oslovit více lidí. Jaký je váš tip č. 1 pro přivedení většího webového provozu na váš blog? Rozumím, jak přesně získat více webového provozu na můj blog. Moje odpověď se vám nebude líbit:
Můj tip č. 1 pro přivedení většího webového provozu na můj blog je vytvoření více obsahu. Věřím, že vytvoření více materiálu je reakcí pro většinu z nás dlouhodobě bloggerů.
Jistě Colby, jaký by však byl váš tip č. 1 pro nové bloggery, ti z nás, kteří se snaží dosáhnout těchto 25k relací, aby se připojili k reklamní síti, jako je Mediavine?
Chápu, že hodně spisovatelů blogů objevilo spoustu úspěchu s Pinterestem (nápověda, snad i ty, jak bych měl dojít k naší hře Pinterest). Nejsem jedním z těch bloggerů. Z Pinterestu dostávám asi 20 000 sezeních. Dobré, ale ne skvělé.
Jaký je váš tip #1?
Kluci, na tomhle není žádná kouzelná střela. Je toho tolik, co vyžadujete jako blogger.

Carol Bryant a kniha Maggie Marton pro blogování Pet Blogging pro podobné a peníze jsou fantastickým přehledem s tunami fantastických tipů a informací. Nebylo to až do doby, než jsem si zkontroloval jejich knihu, že jsem si přesně uvědomil, kolik toho musíte pochopit jako blogger.
To bylo uvedeno, pokud se dostanu pouze k výdeji jednoho tipu …
Můj tip č. 1 by musel být, abych vyřešil problémy čtenáře.
Jaké problémy vám říkají vaši návštěvníci i znovu?
Zeptejte se sami sebe: Jaké obavy máte, že byste chtěli vyřešit v blogovém příspěvku.
Zašlete e -mail svým čtenářům, vytvořte blogový příspěvek nebo publikujte sociální síť s tím, jaké problémy řeší správněnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Čištění vzduchu přirozená metoda
Next post Zpověď; Jsem striptérka