Čištění vzduchu přirozená metoda

od Mary Oquendo
30. června 2017
Jak udržujete své zařízení pro péči o péči svěží a také čisté? Je to formaldehyd, ethanol, fenoly a syntetické vůně na bázi ropy v plechovce s květinami? Tyto aerosoly využívají neuro-chemikálie k otupělé části vašeho mozku, která ovládá váš čich. To, co nedělají, je zbavit se zdroje pachů.

Ale co když nám máma příroda nabídla přirozenou metodu k čištění vzduchu v našich zařízeních pro péči? To vše bez změny vzduchových filtrů a vyvolávání bitů bez přidaných elektrických nákladů.

No, ano. Ve skutečnosti je zde právě šest jednoduchých a bezrizikových metod čištění vzduchu:

1) Himalájské solné lampy
Reklamy

Křišťálová sůl byla vyrobena miliony let zpět, když se vyschly oceánské lože. Slatové lampy jsou hygroskopické, což naznačuje, že čerpají ve vodě ze vzduchu. Teplé z 15 – wattové žárovky, světla svíčky nebo dokonce vlhkosti přitahuje vlhkost ve vzduchu a kondenzuje na lampě. To je důvod, proč slané lampy kapají, stejně jako vločka, stejně jako by měly být drženy na talíři nebo talíři.

Po zahřátí se solné lampy urychlují proces odpařování, když se solné ionty oddělí kvůli další vlhkosti. To má za následek mnohem více nepříznivějších iontů ve vzduchu, což zase změní poplatek okolního vzduchu. Tento negativně nabitý vzduch přitahuje pozitivně nabité prachové částice, alergeny, bakterie, virus, kouř a znečišťující látky. Neutralizované kontaminanty jsou těžší než vzduch a podzim na zem. Ozonové čističe vzduchu pracují na přesně stejném principu, avšak bez čerpání škodlivého ozonu v našem prostředí.

Při výběru lampy se ujistěte, že se jedná o himálajskou solnou lampu. Tyto solné krystaly pocházejí z himálajských hor a zahrnují terapeutické stopové minerály. Vzhled napodobuje umělé verze, ale ne efekty. Rozrůstá se barvy od růžové po oranžové až po červené. Čím je to červené, tím vyšší je stopový minerální materiál.

“Zjistil jsem, že můj kosmetický salon voní mnohem lépe s mými solnými lampami.” Když se moje žárovka zdůraznila, nenahradil jsem ji po dobu 3 měsíců. Když byla ta žárovka nahrazena, mohl bych říct velký rozdíl. Teď
Udržujte náhradní žárovky po ruce. “ – Lara
Gordon Latshaw

2) Svíčky včelího vosku

Jak se údajně povídají nepříznivé ionty, pracují přesně stejnou metodou, jakou dělají solné lampy. Všechny tyto svíčky jsou přirozené i netoxické. Svíčky včelího vosku nevyzařují parafin ani jiné těkavé organické sloučeniny. Navíc jsou lahodný. Kromě toho také podporujete malé hotové farmy. CON je však to, že jsou otevřeným plamenem. Obchodní kočky je mohou srazit nebo psí vlasy vznášející se nad nimi mohou vznítit.

3) bambusové uhlí

Je vyroben z bambusových rostlin, které jsou nejméně pět let a také spalované při teplotách v rozmezí 800–1200 stupňů. Uhlí je vloženo do biologicky rozložitelných sáčků. Bambusové uhlí zabírá pachy, znečišťující látky, bakterie a alergeny. Kromě toho odstraňuje vlhkost a vyhýbá se plísním i plísním. Až budete s tím dokončeni, můžete jej recyklovat ve své zahradě.

4) Rostliny

Pavoučí rostlina, anglická břečťan, ženská dlaň, mírová lilie, bostonská kapradinu, hadí rostlina, zlatý pothos, vosk begonia a červená Dracaena odstraní benzen a formaldehyd (komponenty barvy, stejně jako četné čisticí prostředky), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík), uhlík a četné čisticí prostředky) oxid, stejně jako elektronické záření. Kromě toho přidává mnohem více kyslíku do pracovního prostředí snižující obecnou únavu. Ve skutečnosti jsou rostliny pavouků navrženy NASA pro zvýšení kvality ovzduší. Stejně jako si nepamatuje, že by rostliny byly pro naše klienty vizuálně přitažlivé.

Tyto rostliny jsou extrémně odolné. Těžko zabít i pro nás černé lidi. Několik z těchto rostlin je však pro kočky jedovaté.

„Nejen, že online rostliny pomáhají okysličit a čistit kosmetický salon vzduch, byly ve studiích objeveny oblasti, včetně domácích rostlin, aby se zvýšila pozornost a také posílila mentální i fyzické léčení i obecnou pozitivní náladu.

“Pro mě, mít domácí rostliny v kosmetickém salonu pomáhají, aby se moje oblast cítila zřetelná a také zvaná.” Také mám pocit, že zdravá zeleň přináší klientům, že jsem pozorný pečovatel a oceňuji náš přirozený svět. “ – Christein Pearson

5) Difuzní důležité oleje

Ne vůně oleje. Vobní oleje jsou chemickým ekvivalentem odpovídajícího důležitého oleje. Pokud stavy štítků mohou zahrnovat důležité oleje a/nebo vonné oleje, předpokládejme, že se jedná o vonné oleje. Vobní oleje jsou pro výrobce mnohem levnější.

Mezi dobré důležité možnosti oleje patří citron, čajovník, eukalyptus, raventara, růžový dřeň a směsi, jako jsou zloději TM a OnGuard ™. Důležité oleje by měly být rozptýleny v difuzoru založeném na vodě. Horké destičky Denature olej a také mohou uvolňovat toxiny do vzduchu. Obecně platí, že důležité oleje rozptýlené ve vzduchu jsou bez rizika pro kočky nabízejícínull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Mews a Nips: Veterán se znovu setkal s kočkou, kterou zanechal v Iráku
Next post PET Writers Blog Journey 2020