Platforma pro velikost: Výběr stolu péče

od Daryla Connera
28. února 2020
Pokud se týká investic do vašeho podnikání v oblasti péče, stojí peníze na dobře vyrobené, flexibilní stůl je fantastickým místem, kde začít. Hodně ze základních prací, kterou děláte, se vyskytuje na vrcholu stolu péče, ale při tomto důležitém nákupu četných groomerů.

Typický groomer tráví četné hodiny denně prací u stolu péče, takže ten, který pomáhá, že provádíte bezpečnější a mnohem pohodlněji, dává velký smysl. Při výběru platformy, na které se kouzlo děje, se podívejme na několik z nich, při výběru platformy, na které se kouzlo děje, existují velké množství možností.

Stacionární

Skládací stoly pro péči o péči jsou k dispozici v celé řadě velikostí, výšek, tvarů a barev. Jsou cenově dostupné a mnozí nabízejí pěkné a odolné místo, aby zvířata bezpečně zvýšila a zároveň byla upravena. Rovněž se skládají pro jednoduchou přepravu – i když některé mohou být poněkud těžké. Výška se mění; Rychlé na internetové procházení mi ukázaly návrhy v rozmezí od 24 do 34 palců vysoko. Několik návrhů nabízí nastavitelné nohy, ale stůl nelze změnit, zatímco je na něm domácí mazlíček.

Nevýhodou tohoto typu tabulky je, že i když máte jednu s nastavitelnými nohama, můžete změnit výšku pouze několik centimetrů a také změnit výšku je trochu projektem. Groomery by měli zvednout mnoho psů a také to může být obtížné oslovit všechny části vysokých psů, když jsou na stole. Toto je nákladově nejefektivnější možnost, některé stacionární stoly lze zakoupit nové za méně než 100 USD.

Hydraulické tabulky

Úplně první stůl pro péči o domácí zvířata došlo, když základna z hydraulické židle (typové holičství i kadeřnické stylisté, kteří se často používají), byla vybavena stolním a poskytnutým pro žertory. Tento vývoj byl však úžasný, protože nejvyšší vyvážení na středové šachtě by to mohlo být extrémně kolísavé. stejně jako hřídel omezil přesně, jak daleko by se stůl mohl snížit.
Reklamy

Z tohoto původního designu došlo k vylepšeným návrhům se základnami ve tvaru „Z“. Tyto úpravy nabízejí mnohem robustnější tabulku, kterou lze snížit (v závislosti na značce i ve stylu) až 13 “. To usnadňuje velkým psům posílit na stůl – velký pomoc při zádech Groomers! Výška se může lišit při práci, takže můžete dosáhnout vrcholu „královské“ hlavy základního pudle, aniž byste museli stát na židli.

Nevýhodou hydraulických stolů spočívá v tom, že pohyb nožního čerpadla může být děsivý pro některá zvířata a žerovače by měly čerpadlo ručně ovládat pákou nohou pro úpravu výšky. Extrémně základní vzory lze objevit počínaje kolem 400 $.

Elektrické stoly

Nekonečně a rychleji nastavitelnější jsou elektrické stoly. Pouhý dotek tlačítka a výška se zvětšuje nebo hladce snižuje. Mnoho zvířat objevuje toto menší obtížnost přizpůsobit se, a také je na groomeru rozhodně jednodušší stisknout tlačítko než ruční provoz čerpadla.

Hydraulické i elektrické stoly jsou moudré investice pro žeory, snižující se zpět i napětí na krku a pomáhá nám zůstat silná i zdravá, takže můžeme v naší profesi po mnoho let potěšit. Návrhy rozpočtových plánů začínají kolem 500 USD.

Další prvky, které je třeba zvážit

Jakmile si vyberete, který typ tabulky se nejlépe hodí k metodě, kterou pracujete, vezměte si volby, kterou každá značka poskytuje v úvahu. Stolní desky, také chápané jako „platformy“, mohou být vyrobeny z řady materiálů, včetně nerezové oceli, překližky, částice nebo vlákniny nebo jiných rekonstituovaných dřevěných výrobků.

Stoly s nízkými cenami budou často mít rekonstituované dřevěné vrcholy. I když je pokryta bezpludovou vrchní vrstvou, vlhkost z atmosféry péče a mokré zvířata může nakonec zhodit dřevo a také způsobit jeho zlomeninu i roztříštění. Také ošetřovatelské paže, které upínají do rekonstituovaného dřeva, se nakonec kope do dřeva a také ho poškodí. To způsobuje zjevné nebezpečí pro domácí zvířata a také prospektivní pro zničený stůl s jedním velkým tahem od silného psa.

Pokud vyberete jednu z těchto tabulek, zkontrolujte, zda jsou k dispozici náhradní vrcholy. Investice do kvalitnější platformy zaručí, že váš stůl můžete bezpečně využívat po mnoho dalších let.

Péče

Tento často podceňovaný nástroj pomáhá udržovat zvířata v bezpečí. Hledejte extrémně odolné paže vyrobené z oceli, které jsou buď přišroubované (ne zašroubované) do samotného stolu, nebo zahrnují dobře vytvořenou svorku, která bude udržovat ruku v poloze.

Povrchový materiál

K tabulkám spodního konce často zahrnují žebrované, gumové polevy. Ačkoli to je odolné proti skluzu, může být přitěžující čištění a mnoho psů, zejména větších plemen, může zjistit, že stojí na žebech, aby byly pro jejich nohy nepříjemné. Pebble dokončené vrcholy nemají spíše tolik trakce, ale jsou mnohem jednodušší dezinfikovat jako mynull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Global PET Expo 2016: Nejdůležitější předvolby z největší světové výstavy produktů pro domácí zvířata