All American Grooming Show 2018

od zaměstnanců
29. června 2018
All-American Grooming Show je větší a lepší než kdykoli předtím! Vyrostli jsme naše předchozí zařízení a stěhujeme se na vylepšené místo v Schaumburgu v Illinois, přičemž letošní přehlídka se koná 23. – 26. srpna.

Očekáváme vzrušující show, která letos představí řadu vzrušujících nových vzdělávacích seminářů, jako například: Základy péče o Jonathana Davida, což kopíruje každodenní „štěňátko“ s Mackensie Murphy & Anne Francis, PET Photography for Social Media s Renentsko a groomerův průvodce čistokrevnými psy s Jennifer Bishop – Jenkins a spoustou dalších. Jako vždy, tato show také zdůrazní třídy nejlepších reproduktorů odvětví péče.

Nemluvě o neustále se vyskytující konkurenci abstraktní designové dráhy, která se koná v sobotu večer po nejlepším-v-, po níž bude následovat All American Party. Strana bude mít žádosti DJ spolu s hotovostním barem a předkrmy.

All American Grooming Show je největší z svého druhu na Středozápadě a je čtvrtou největší výstavou pro péči o ženichu za ženichem, ženich Expo West a Intergroom.
Reklamy

www.aagroom.com

Celkový

0

Akcie

0

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Zvýraznění produktu: SleepYPOD Comfort Suede Blohaway Collar
Next post Jsou pro vašeho psa také stimulující hračky pískavé?