Jak vybrat zdravá jídla pro vašeho domácího mazlíčka

ohromující řada možností, pokud jde o krmivo pro domácí zvířata, ztěžuje určení, která jídla jsou pro vašeho domácího mazlíčka nejlepší. Mnoho majitelů domácích zvířat navíc přestalo důvěřovat průmyslovým krmivům pro domácí zvířata po obrovském vzpomínce na krmivo pro domácí zvířata v roce 2007. Majitelé domácích zvířat začali připravovat domácí diety na své domácí mazlíčky nebo skočili na rozjetý vůz se syrovými potravinami. Jak přesně pochopíte, jaké jídlo je pro vašeho domácího mazlíčka nejlepší?

Nejsem navrhovatel stravy ze surových potravin. I když uznávám, že pro krmení syrových nezpracovaných potravin má mnoho výhod, věřím, že nebezpečí pro zvířata převažují nad výhody. Pokud si nemůžete být stoprocentní, že maso, které krmíte svého domácího mazlíčka, je patogen i bez parazitů, neměli byste krmit syrové maso. Pokud chcete krmit domácí stravu, nakrmte svého domácího mazlíčka vařeným dietním plánem a ujistěte se, že je správně vyvážený. Petdiets.com poskytuje recepty produkované veterinárními výživami pro zdravé domácí zvířata kromě domácích zvířat se zvláštními lékařskými nebo stravovacími potřebami.

Většina majitelů domácích zvířat stále dává přednost krmení průmyslové stravy, ale chtějí nakrmit něco, co je „přirozené“ a bez konzervačních látek. Jak přesně však chápete, zda je jídlo, které je inzerováno jako „přirozené“, skutečně? Potraviny jsou často identifikovány „přirozené“, ale když si prohlédnete štítek, zjistíte, že jídlo nakonec není tak přirozené. Pohled na komponenty může ukázat, že tradiční „přírodní“ jídlo značky je stále docela špatnou kvalitou. Možná, že hlavní součást byla změněna z drůbežích vedlejších produktů na kuře, ale jídlo stále obsahuje kukuřičné lepek, sójové jídlo a pšeničnou lepek, komponenty, které jsou na seznamu viníků, pokud jde o alergie nebo potíže s trávením . To je důvod, proč je důležité ne podzim pro reklamní humbuk „přirozeného“ štítu, ale zkontroloval ingredience.

Další typickou mylnou představou je, že veterinární strava jsou vysoce kvalitní a zdravá jídla, protože pocházejí z kanceláře veterináře. Bohužel, když se podíváte na seznam komponent u veterinárních značek, často objevujete stejné věci, které objevujete u levných značek obchodu s potravinami. Většina veterinářů získává extrémně bitový trénink ve výživě. Veterinární instituce obecně nabízejí pouze několik týdnů školení ve výživě, stejně jako směr je často sponzorován nebo poskytován přesně stejným podnikem, který tyto veterinární stravy vytváří.

Mnoho majitelů domácích zvířat si není jistých toho, co dělá jídlo přirozené, zdravé nebo holistické. Nejlepší metodou, jak to určit, je ignorování značek, jako je „přirozený“, „holistický“, „veterinární schválený“, „vybrán nejlepšími chovateli“. Ignorujte rozkošné obrázky šťastných psů a rozkošných koťat a také zdravé vypadající komponenty na štítcích a místo toho se podívejte na seznam komponent. Výrobci jsou potřební k seznamu komponent v sestupném pořadí, tj. Komponenta s největším množstvím je nejprve uvedena, s nejmenším množstvím posledního.
Kvalitní komponenty k hledání:

Živočišné proteiny – určené jménem (např. Kuře, hovězí maso, jehněčí).

Organické komponenty – maso, zelenina, zrna a ovoce – jsou licencovány bez pesticidů, hormonů a antibiotik. Prohlédněte si organickou pečeť USDA na balíčku.

Celá nerafinovaná zrna, jako je ječmen, hnědá rýže nebo mleté ovesné vločky pro psy. U koček je nejlepší hledat potraviny bez obilí. Většina koček nemůže trávit zrna, stejně jako potraviny bez obilí pomáhají omezit nebo zbavit se kamil.

Komponenty člověka-Maso pro lidské třídy bývá mnohem lepší kvality.

Celá zelenina a ovoce – čím méně zpracované, tím lepší (například celé brambory jsou mnohem lepší než bramborový škrob). Jedná se o důležité zdroje přírodních živin na bázi rostlin (fyto-výživy) a antioxidantů.

Navrhuji dodržování značek:

Wellness, Innova (zejména linie EVO bez obilí), Merrick, Kalifornie Natural

Tyto značky a další jsou nabízeny pouze v přírodním obchodě s domácími mazlíčky i další na internetových prodejcích.

Ingrid King

Můžete také jako:
Jsou dehydratované i zmrazovací potraviny zdravou volbou pro vaši kočku?

Přirozený neznamená vždy zdravé, pokud jde o kočičí jídlo

Prozradí: Vyhrajte dárkovou kartu Whole Foods 50 $ a vyzkoušejte celé tlapy kočičí jídlo

«Dva důvody nevyužití listů sušičky
Posuňte své vibrace – úsměv! »

2 komentáře k tomu, jak přesně vybrat zdravá jídla pro svého domácího mazlíčka

Ingrid říká:

21. dubna 2009 ve 16:26

Díky za odkaz na článek NY Times, Connie. Je to znepokojivé přesně to, jak se zdá, že bit zvládáme opravdu nad naší zásobování jídlem.

Bohužel se domnívám, že neexistuje žádná metoda, která by si byla 100% jistá, jakým typem jídla si vybereme, ať už je to pro nás nebo pro naše domácí mazlíčky. Věřím, že to, na co jde, je to, že se můžeme informovat pouze o tom, jak nejlépe můžeme na výhodách i nevýhodáchnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Udělejte si všímavé rozhodnutí, abyste byli potěšeni
Next post Vidění Eye Canine pomáhá zvukovému otevíracímu zvonu