Stud Tail in Felines nejen pro cvočky

od Deborah Hansen
31. ledna 2019

Kočky mají rádi ocasy! Ocasy komunikují charakter kočky a také se používají pro komunikaci i rovnováhu. Mnoho koček je extrémně specifické, pokud jde o lidský zásah se svými ocasy. Jako groomery chceme dostat ty ocasy načechrané a také čisté pro lidi, kteří je mají rádi.

Jak běžně jste udělali vynikající koupel s velkým vysoce kvalitním odmaštěním, zapnuli sušičku a začali si všimnout oddělení v ocasním plášti? I když to může být dráždivé, hyperplazie supracaudální žlázy, která je často chápána jako Stud Tail, získává to nejlepší z nás!

Co je to Stud Tail?

Supracaudální žláza se nachází na základně ocasu, stejně jako úkol této žlázy, je vylučovat mazlení, mastnou sloučeninu, která má udržovat kabát lesklé. Když se tento olej zesílí, ucpává póry kůže i vlasové folikuly. Pak se vyvíjejí mazové cysty. Tyto cysty jsou obecně černé hlavy na ocasu kočky. Příznaky se objeví jako mastné, matné vlasy, plešaté skvrny na základně ocasu a vosková sloučenina na kůži ocasu. Studový ocas v kočkách se objevuje u modifikovaných i nezměněných mužů i žen. Jen řečeno, jakýkoli typ kočičí může získat ocas.

Jaká je nejlepší metoda pro řešení ocasu v prostředí péče?

Nejprve chcete začít tím, že využijete šampon s vysokou kvalitou a necháte jej sedět na ocasu asi deset minut a poté opláchněte. Podruhé vykoupněte kočičí s vysokou kvalitním odmaštěním. Tento proces jde dlouhou metodou v tom, že je schopen vyvrhnout ženicha bez kabátu, který má voskový pocit a separaci na kabátu.

Když tento typ ocasu vyčesáte, mějte na paměti, že ocas je již podrážděný. Pracujte pečlivě a mějte na paměti, že možnost čisté kůlny výrazně zvyšuje kvůli již existujícímu zánětu ocasu. Uvědomte si, že mnoho koček není spokojeno s tím, že se jejich ocasy dotkly, mnohem méně upravené. Při práci na jakémkoli typu kočičího ocasu nezapomeňte prověřit kočičí pro indikace agrese. Když se dotkne podrážděného ocasu, může se rychle eskalovat nejvíce pasivní kočičí listina.
Reklamy

Pokud kočičí list má řez lva, budete si plně vědomi problému před vanou, což vám umožní naplánovat dodatečný čas ve vaně k řešení problému. Pro plné ženich v kabátech má často pravdu, že kočičí ocas sklouzne až do doby, než nezačne proces sušení. Poté, co je ocas šamponován a sušen, lze kukuřičný škrob použít k tomu, aby se v jakémkoli typu pobytu mastné látky odebraly.

Pokud jakýkoli typ indikací infekce nebo zápachu jdou spolu s dalšími příznaky ocasu čepu, je pro klienta zásadní, aby se kočičí veterinářem vzhledem k tomu, že často jsou bakteriální infekce přítomny v situacích ocasu stud.

Jak pomáhá Stud Tail v kočkovitých kopacích posílit vaši spodní linii?

Je zásadní dostat veškerou tuk z ocasu a také dostat póry zpět k správné práci. V mém podnikání to naznačuje, že „Kitty“ bude vyžadovat ještě jednu koupel za 2–4 ​​týdny a potenciálně ještě jeden další koupel o 2–4 týdny poté s kvalitním a silným odmaštěním.

Poté, co je nadprodukce oleje pod kontrolou, mohou být klienti zařazeni na 4–6 týdnů a zachovat si krásný plný kabát. Pokud vám majitel umožní oholit ocas, podráždění kůže se odstraní rychleji. Pokud je ocas oholen, žádám majitele, aby na ocas aplikoval trochu kukuřičný škrob asi dvakrát týdně. Kukuřičný škrob bere olej, který jde dlouhou metodou při pomoci vyřešit problém.

Ocas Stud je obvykle kosmetickým problémem, který lze zvládnout s rutinní péčí o údržbu. Pokud kočičí netrpí bakteriální složkou, když je groomer schopen dostat tuk pod kontrolou, musí se problém znovu rozvíjet.

Deborah Hansen, CFMG, CFCG je majitelem extrémně úspěšného výlučného kočičího obchodu s domácími hovory, Kitty’s Purrfect Spe. Rovněž je tvůrcem „Deborahových programů“, celkově rekargingového systému, který dostane všechny kočky do rutinního plánu péče, jakož i majitelka, stejně jako designérka Kitty’s Kopy Kats, stacionárního obchodu pro každého jednotlivce, který si kočky upravuje. Deborah je inovativní dovednost za kočičí kreativní výtvory a autor v několika publikacích s distribucí po celém světě. Rovněž je odborníkem na kočičí a reportérkou pro Národní asociaci odborných inovativních groomerů. Může být objevena na deborahhansen.com.

Celkový

3

Akcie

2

0

1

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Assisi Loop Lounge Air Therapy Pad Vítěz
Next post Rozkošné kočičí flip flop sandály