Jsou pro vašeho psa také stimulující hračky pískavé?

Jsou pro vašeho psa také stimulující hračky squeaky?

Naposledy aktualizováno 16. března 2017 pomocí Puppy Leaks 26 komentářů
Stále čtu, že pískavé hračky mohou způsobit agresi, strážce zdrojů a také dravé instinkty u psů. Ještě jsem neviděl žádný typ těchto chování s mým psem, ale rozhodně produkují velmi vysokou úroveň vzrušení. Je to jen nevinná zábava nebo jsou pro psy také stimulující hračky?

X

Laika má novou preferovanou hračku a také je to pískání

Nedávno jsem našel neuvěřitelně levnou hračku, kterou Laika nezničí – i když to není vůbec těžké. Nakonec to bylo její novou preferovanou hračkou načtení, a také když jsem hektická, je normálně pryč sama, která ji hodí kolem.

Její nová preferovaná hračka? Je to jen levná stará plastová pískací hračka z regionálního obchodu s potravinami. Byl to jeden z těch, kteří čekali v řadě „Oh, který vypadá zajímavě“ kupuje. Stejně jako nejlepší část je, že to není standardní pískací hračka s pískem uvnitř. Je to ve tvaru dlouhé úzké trubice a díra na konci vydává hluk.

Už nemá rutinní pískavé hračky. Ty jsou důkladně zničeny, dokud nedostane ten pískání – stejně jako to je také hodně nebezpečí.

To se jí moc líbilo, mám ji víc

Líbila se jí její novou ekologickou šetrnou hračku natolik, že jsem se rozhodl, že ji dostane ještě jednu, stejně jako další. Můj mírový dům je nyní plný vysokých vrhků. Stejně jako ano, stále se ptám, proč jsem ji dostal víc, jeden byl mnohem víc než dost … ale domácí pes má rád to, co má domácí pes rád, stejně jako ji určitě dělají radost.

I když byli z velké části vynikající, začínám se obávat, že mohou být také stimulující.

Když s nimi hrajeme načíst, její spodní rtů. Stále sedí a čeká na její propuštění, ale její spodní rty se po celou dobu třese. Je to tolik potěšení skvělá věc? Je to prostě nevinná zábava? Přeji si, abych to věděl.

Kamkoli Laika jde, její nové hračky určitě následují.

Stimulační hračky stimulují kořist

Ať už se nám to líbí nebo ne, naši psi mají stále velké množství dravých instinktů, stejně jako pískavé hračky stimulují, které řídí. To, co se nám zdá jako nevinná pískání, je napodobovat hluk kořisti našich psů – nějaké rozkošné trochu chlupaté zvíře, bezpochyby.

Zkontroloval jsem, že někteří instruktoři psí fitness jsou proti pískacím hračkám, protože vychovávají kořisti psí. Stejně jako ano, to absolutně vidím. Mým zájmem však je – je to vždy špatná věc? Je můj domácí pes mnohem větší pravděpodobnost, že teď odejde a zabije bit zvířata? Záleží to na její kontrole impulsu?

Většina fitness instruktorů, že pojištění tvrdí, že hračky sveek způsobují agresi, jsou přesně stejná, jako jsou teorie dominance metody. Zda nesouhlasí s udržováním tohoto konceptu, které musí diskreditovat všechny své ostatní, je něco, s čím mám těžký čas.

Možná, že jakýkoli typ hračky, která přináší kořist psí kořisti, má potenciální, aby způsobil nežádoucí chování, nemělo by se to však rozhodnout u domácího psa u domácího psa?

Jsou také stimulující hračky pískavé?

Spousta aktivit stimuluje pohon kořisti, naznačuje to, že jsou všichni špatní? Záleží na tom, kde je tato jednotka zaměřena? Hra remorkéru nebo flirt pólu vybízí psy, aby využili jejich přirozenou jízdu – je rozdíl jen v dravém aspektu?

Využili jsme se hrát s flirtovým pólem, než Laika dostala artritidu, a také jsem v důsledku toho nikdy nepozoroval žádný typ špatného chování. Veškerá ta plná energie, kterou využila k pronásledování, zdálo se, že byla propuštěna, když jsem ji nechal chytit.

A předpokládám, že Squeaky hračky pracují podobným způsobem, na rozdíl od laserových pokynů, kde se domácí pes nikdy nedostane „chytit“ nic. Je nějaký typ hračky, díky kterému je psi chvění a také stimuluje? Nebo je to jen náznak očekávání a vzrušení?

Prozatím nechám Laiku udržet ty hloupé pískavé hračky, i když mi moje uši říkají jinak. Není to denně, že objevíte novou preferovanou hračku nebo tři, stejně jako určitě dělají Laika One potěšené štěně.

Poskytujete svým psům pískavé hračky?

Hraje váš domácí pes s pískavými hračkami? Je s nimi posedlý nebo agresivní? Jste ořechy jako já a také získáte 3 z přesně stejné hračky v různých barvách?

Doporučené čtení:

Pes nebo aardvark?

Clingy Dogs: Je váš domácí pes pes na suchý zip?

Jak udržet zábavu tréninku psů pro domácí mazlíčky změnou odměn

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post All American Grooming Show 2018
Next post Roundup 65: Oblíbené články psů a videa týdne