Pět praktik pro rozšíření vašeho myšlení

Naše myšlenky vytvářejí naši realitu, takže má smysl, že tím, že přemýšlíte velký, vytvoříte pro sebe velký život na všech úrovních – duchovní, emocionální a fyzické. Pět níže uvedených praktik vám pomůže rozšířit vaše myšlení a v důsledku toho rozšířit váš život.

1. Vaše volby vytvářejí vaše výsledky.

Při nákupu, abyste si vytvořili něco pro sebe, musíte se rozhodnout, že to, co chcete, je teď vaše, ne o týden, za měsíc, za pět let. Dostaňte se do místa pocitu toho, jaké to je mít, nebo být tím, co chcete, a poté proveďte požadované změny ve svém životě, abyste jej vytvořili. To může být občas nepříjemné a můžete vystoupit mimo svou zónu pohodlí, ale tím, že si budete mít na paměti, co chcete, budete jasnější a vaše rozhodnutí se na základě vaší vize. Přemýšlejte o tom, jak se rozhodovat z místa, kde již máte to, co chcete, ne od místa, kde jste nyní. Rozhodněte se pokračovat ve vstup do svého „ano“.

2. Vaše postupy vytvářejí vaše výsledky.

Pokud chcete být maratonským běžcem, vytvořte praktiky maratonského běžce. Pokud chcete být milionářem, rozvíjejte praktiky milionáře. Pokud chcete být zdraví, rozvíjejte praktiky někoho, kdo je zdravý. Přemýšlejte a jednejte z místa, kde chcete být. Vaše fyzické a osobní praktiky musí být v souladu s vaší vizí.

3. Vaše prostředí vytvářejí vaše výsledky.

Milujete tam, kde žijete a pracujete? Vytvořte prostředí, které podporuje vás a vaši vizi. Prostředí, které je v souladu s vaší vizí, osvobozuje, abyste soustředili svou energii na dosažení vašeho snu. A co vaše emocionální prostředí? Podporují lidé kolem vás vaši vizi a vaše sny? Prostředí, které vytvořilo vás, že jste nyní, nemusí být prostředím, které vytvoří vaše, čím chcete být. A co vaše intelektuální prostředí? Věnujte pozornost tomu, jak si lidé kolem vás myslí. Buďte kolem lidí, kteří si myslí, že pozitivní a kteří si myslí, že co nejvíce můžete. Pokud jste kolem lidí, kteří se obávají a bojíte se, pamatujte, že obavy a starosti nejsou pravdou a snažíte se omezit interakce s negativními lidmi. Nastavte systém podpory, který pro vás funguje.

4. Neustále zvyšujte teploměr hojnosti.

Žijeme v hojném vesmíru a pro každého je dost. Všechno, co bychom mohli potřebovat nebo chtít, je k dispozici, i když to jen dovolujeme do naší zkušenosti. Nemůžete projevit hojnost s nedostatkem. Očekávejte hojnost ve vašem životě a nechte jej přijímat na všech úrovních – duchovní, emocionální a fyzické.

5. Zaměřte se na „proč“.

Proč chcete, co chcete? Klepněte na svůj životní účel a vaši vášeň. Jakmile zjistíte, jaká jsou vaše vášeň a účel, stává se jednodušší se vyrovnat s životem autenticky, aby váš život odrážel tento účel ve všech aspektech. Když uvažujete o tom, proč něco chcete, vaše vibrace se obvykle posune směrem k vaší touze. Kdykoli zvážíte, jak se to stane, nebo kdy, nebo kdo vám přinese, vaše vibrace se obvykle posunou zpět k problému a všem důvodům, proč je nemůžete mít.

Implementací všech těchto praktik ve svém životě zjistíte, že vaše energetické přesun. Pokud se jejich implementace najednou cítí příliš ohromující, začněte jednou novou praxí najednou. Lidé se vás zeptají, co děláte jinak, co je vaše „tajemství“. Váš život se rozšíří.

Ingrid King

«Je váš veterinář přátelský k kočce?
Recenze knihy: Shades of Grey od Clea Simon »

2 komentáře k pěti praktikám pro rozšíření vašeho myšlení

Nancy West říká:

21. prosince 2011 v 20:47

Purrrrfect! Díky, Ingrid!

Odpověď

Shyla Murthy říká:

7. července 2010 v 5:17

Ahoj! Miloval jsem tento krátký článek – Shyla

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat podle tohoto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Já stejně jako stejně jako ty mistr pro konzervované jídlo
Next post Atlanta Pet Fair & Conference vidí pokračující růst