Jak běžně vám váš pes přináší úsměv na tváři?

Toto publikování může zahrnovat přidružené odkazy. Můžeme vydělat peníze nebo produkty z podnikání diskutované v tomto příspěvku.
Jak běžně vám přináší váš psí úsměv na tváři? To je jednoduché … denně !!! Pokud byla moje štěňata se mnou po celý den, možná budu muset modifikovat svou reakci na hodinu, každou minutu nebo dokonce sledovat druhou!
Moji psi mě každý den usmívají! Když jsem přišel dům vyčerpaný i mopey z obtížných dnů, jsou tam okamžitě, aby mě tleskaly. Linus přijde nabití jednou z jeho psích hraček. Pokud nedokáže objevit psí hračku, v některých případech přichází nabití jedním z mých pantoflí Ugg. Stetson v některých případech udělá laboratorní kolo, který pobíhá po domě s zadkem zastrčenými pod ním.
Moje štěňata mi přinášejí štěstí každý den, ať už je to jen snadný úsměv na mé dohodě nebo s smíchem naplněným břichem!
Apache Dublin Tug of Warmy Dogs mě může vždy usmívat a také se smát
Linus

Ve věku 8 let Linus stále získává zoomie štěňat. Vystoupí z mé kanceláře do mé ložnice, skočí nahoru na postel a tlačí všechny listy na jednu stranu a pak opakuje asi 10krát. Zoomie štěňat mě vždy rozesmívají, je to určitě jedna z čistých radostí v mém životě.
Stetson
Stetson se chystá na 6 let a také si ho prohlédnout, že K9 Nosework je pohled, který je třeba vidět. Mnoho našich spoluobčanů je metodické při procházení různých pachů, jako je bříza, anis nebo hřebíček … ne Stetson! Jakmile mu poskytnu jeho příkaz uvolnění: „Najděte to!“ Šel dovnitř i mimo prostory jako psův posedlý. Na chvíli byste nevěřili, že čichal za zápach, ale po celou dobu je jeho nos ve vzduchu. Všichni v naší třídě Nosework mají rádi Stetson a také vždy přináší úsměvy a smích, kdykoli vystoupí ve třídě.
Derby
Neskočil jako bucking bronco (jako naše kamarádská cesta), ale Derby by mohl skočit, ačkoliv není vhodné pro průvodce psí štěňátko v tréninku , přes 4 stopy přímo nahoru, stejně jako do pěstitele mého přítele.

Dublin
Dublin je jednoduchý a každý den mě dělá šťastným. Usmívám se pokaždé, když na něj věřím jako pracovního průvodce se svým partnerem Liz. Dublin mě přiměl břicho-laugh, když hrál se svými kamarády Wriley, Winter a baron. Dublin byl úplně první do bazénu, který horký den letního letu, ale neskočil dovnitř. Byl tak nadšený, že se nedíval, stejně jako předtím, než to pochopil, že místo země je pod nohama voda. Mám od toho dne vynikající vzpomínky a také některé fantastické fotografie, zejména tento z dublinských létajících uší!
S těmi ušima je Dublin připraven létat! Apache
Usmál se, abych věřil, že pomáhá ostatním velmi první prací v programu vězeňské štěpky a také když absolvuje, bude pomáhat jako pes pracovní služby. Jako štěně v tréninku mě Apache rozesmál pokaždé, když hrál sám s jednou z jeho hraček. Rád zavrčel se svou hračkou v ústech. Strachous, ale živý, vždy jsem objevil čas na hraní s Apache, aby byl výbuchem.

Moji psi nepřinášejí jen štěstí a smích …
Moji psi poskytují mnohem více než štěstí a smích. Existuje nálepka na nárazník, který uvádí, že „kdo zachránil koho?“ Linus je můj jediný záchranný pes, ale věřím, že mě všichni moji psi zachránili jednou nebo druhou metodou. Několik mnohem více z mých preferovaných citací o psech:
“Mým cílem v životě je skončit být tak fantastický, jak věří můj psí.”
“Psí je jediná věc na Zemi, která tě má rád mnohem víc, než se má rád.”
“Psi nejsou celý náš život, ale dělají naše životy celý.”
Jak vaše zvířata přinášejí štěstí svým dětem?
Jste instruktorem nebo rodičem studenta 3. až 8. ročníku? Pokud ano, můžete jít do svých mladých lidí v 5. ročníku zvířat Add Life Children Poetry Contest! Vstup by nemohlo být jednodušší! Mladí lidé jen skládají báseň o svém domácím mazlíčku i o radosti, které přinášejí, a také ji publikují online. 6 stážistů na celostátní úrovni vyhraje:

Stipendium 1 000 $ za učebnu každého vítězného studenta
Dárkový certifikát 250 $ pro produkty pro domácí zvířata
A „linií“ v národně cirkulovaném časopise!

Úžasný!!! Zkontrolujte stránku Facebook Buddies Facebook, a také pro mnohem více podrobností
Usmál se vám váš psů, že vás dnes usmívá? Jsem si jistý, že má. Řekněte nám trochu o tom, jak přesně se váš psí rozesměje a usmívejte se v sekci komentářů níže.
Zveřejnění: Toto publikování je sponzorováno kampaní Anigm Add Life a American PEnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Willow’s Groomer: kde se zákazníky zachází jako s rodinou
Next post Důležitost dobrého zubního zdraví pro vaše domácí mazlíčky