Top 5 kreslených koček

Před kočky převzaly internet, byly karikatury. Od Felixu, kočka, která byla vytvořena v éře tichého filmu ve 20. letech 20. století, po Simonovu kočku, bílá britská kočičí karikatura, která v posledních několika letech vzala internet bouří, kreslené kočky po celá desetiletí potěšily a bavily milovníky koček po celá desetiletí . Seznamte se s pěti z nejlepších kreslených koček.

Felix The Cat

Felixovo černé tělo, bílé oči a obří úsměv z něj činí jednou z nejuznávanějších kreslených postav všech dob. Felixovy karikatury se vyvinuly ve dvacátých letech a začaly vysílat v American TV v roce 1953. Poprvé se objevil v krátkém filmu s názvem Feline Follies a krátce nato provedl přechod z obrazovky na tisk. Nakonec byl Felix syndikován N přes 250 novin po celém světě. Stále je dnes publikován v různých časopisech a publikacích.

Tigger

Tigger je fiktivní tygr v A.A. Milne’s Book The House v Pooh Corner. Tento sladký tygr s výraznými oranžovými a černými pruhy spíše než procházky, což odpovídá jeho veselé, odchozí osobnosti. Tigger často nadhodnocuje své vlastní schopnosti a má naprostou důvěru v sebe, což ho vede k některým zajímavým potížím. Kromě knih se Tigger objevil ve více filmech Disney.

Garfield

Garfield byl vytvořen Jimem Davisem v roce 1978 a The Lazy Feline, který miluje jíst a nenávidět pondělí, vytvořil říši, která zahrnuje příjmy zboží ve výši 750 až 1 miliardu USD ročně. Strip byl také přeměněn na animované televizní programy a dva celovečerní filmy.

Ahoj koťátko

Tato fiktivní kočka byla navržena Yuko Shimizu. Žena bílá japonská kočka Bobtail s červeným lukem se poprvé objevila na kabelce vinylové mince v Japonsku v roce 1974. Od té doby se Hello Kitty proměnila v globální marketingové monstrum v hodnotě více než 5 miliard ročně.

Simonova kočka

Simonova kočka je animovaná kreslená série vytvořená britským animátorem Simonem Tofieldem. Na základě vlastních koček Tofield jsou karikatury okouzlující, ale zlomyslnou kočku, která žije se Simonem. Jeho první karikatura sám, Cat Man Do, představující černobílé kresby tužky kočky, která se snaží probudit jeho člověka, získala od doby, kdy byla na YouTube před pěti lety zveřejněna na YouTube, více než 45 milionů zhlédnutí. Kromě karikatur má Simonova kočka několik knih a Simon’s Cat Merchandise sahá od hraček po domácí zboží a změní Simonovu kočku v multimediální říši v hodnotě několika milionů dolarů.

Pro většinu milovníků koček je nejvíce okouzlujícím rysem těchto a všech kreslených koček, jak dobře zachycují jedinečné rysy a osobnosti koček.

Tento článek byl dříve publikován na odpovědi.com a je znovu publikován se svolením.

Ingrid King

Obsah
Felix The Cat
Tigger
Garfield
Ahoj koťátko
Simonova kočka

Mohlo by se Vám také líbit:
Recenze a prozradí: Simonova kočka v kotě chaos od Simon Tofield

Jak kočky mění váš svět: pět lidí, jejichž životy byly transformovány jejich kočkami

Recenze: Simonova kočka vs. svět od Simona Tofielda

«Eutanasia: Být s vaší kočkou, nebo ne?
Moje 10 oblíbených kočičích knih z roku 2013 »

15 komentářů na 5 nejlepších kreslených koček

Uli říká:

22. prosince 2013 v 20:35

Jsem tak překvapen, že nikdo nezmínil Hobbese … Miluji ten tygr z Calvin & Hobbes. Je to můj oblíbený určitě … ale Simonova kočka je těsná vteřina!

Odpověď

Sue Brandes říká:

21. prosince 2013 v 19:13

Vždy jsem miloval Felixe The Cat a Garfield. Kočičí karikatury jsou moje oblíbené.

Odpověď

Cynthia Southern říká:

21. prosince 2013 v 6:05

Měl jsem rád Garfielda, ale Simonova kočka je teď moje oblíbená.

Odpověď

Andrea říká:

20. prosince 2013 v 1:35

Ach, můj bože, zapomněl jsem na top kočku. Také jsem ho miloval! Ale myslím, že řeknu, že Felix, kočka, je můj oblíbený, protože byl můj první. Samozřejmě si také vzpomínám na Aristocats, Sylvester (Chudák Fella), Tom (& Jerry), Figaro (s tímto jménem jsem měl vlastní), oh, tolik koček. ?

Odpověď

Caren Gittleman říká:

19. prosince 2013 ve 16:51

Moje oblíbená kreslená kočka je Garfield (drahý Bože, prosím, nedávejte Grumpy Cat jeho vlastní karikaturní show, kterou už nemůžu vzít… .Lol)
Ale … Nemůžu uvěřit, že jsi vynechal top kočku !!! Byl to moje první kreslená kočičí láska!

Odpověď

Ingrid říká:

19. prosince 2013 v 17:16

Jsem si jistý, že bude nevrlý kočičí karikatura, Caren…. skrýt! ?

Odpověď

Caren Gittleman říká:

20. prosince 2013 v 23:19

Jsem ?

Odpověď

Viki Worden říká:

19. prosince 2013 ve 14:59

Když jsem byl malý, sledoval jsem kočku Felixe, ale musím říct, že jsem pro Garfielda částečný. Také se mi líbí Tigger, ale můj oblíbený z Pooh je Eyerore. Tento článek mě přiměl k úsměvu přemýšlením o těchto kreslených kočkách. Miluji všechny příspěvky!

Odpověď

Ingrid říká:

19. prosince 2013 v 17:15

Další hlas pro Garfield!

Odpověď

Lynda říká:

19. prosince 2013 v 7:26

Ach Ingrid, zasáhl jsi moji druhou vášeň: karikatury. Miluji kočky, které jste uvedli – Simonova kočka a Tigger jsou moje oblíbené. Ale moje láska k kresleným kočkám začala filmem Gay Puree () s Mewsettenull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 10 nápadů, jak pořídit mnohem lepší obrázky vašeho domácího psa
Next post Nejmenší vítěz Tiger Totebag